GYM WARS

MOBILIZACE GYMŮ – GYM WARS JSOU TU !!!

O CO JDE ?

Souboj gymů ve vybraných workoutových výzvách, které navrhují samotné gymy.

VÝZVY

Na 3 týdny budou vždy vyhlášeny 2 výzvy – jedna pro jednotlivce a jedna pro smíšené skupiny.

HARMONOGRAM

Od dubna 2017 do června 2017 budou probíhat kvalifikační kola, finále pak bude v červenci. Jeho vítězové získají nejenom pohár a možnost startovat v prvním ročníku, ale také s nimi budou natočeny výzvy pro hlavní sezonu. Od září bude tedy zahájen první ročník GYM WARS s velkým finálovým vyvrcholením v polovině roku 2018 v podobě GYM WARS GAMES.

MEDAILIZACE

Všechny výzvy včetně medailonků s dílčími vítězi bude vysílat každý den televizní kanál SPORT 5.

HODNOCENÍ

Vždy se počítá nejrychlejší čas či největší počet opakování – závisí na struktuře výzvy. Vedení GYM WARS – zástupci gymů mají vždy právo vyřadit video s nesprávným provedením.

PROVEDENÍ VÝZVY

Každý, kdo se bude chtít zúčastnit, musí natočit nesestříhané video výzvy ve správném provedení a nahrát ho do speciální skupiny GYM WARS, kam budou přihlášení účastníci pozvaní.

POŘADÍ

Za každé období se vyhodnotí vždy 10 nejlepších provedení dané výzvy. Každý hodnocený jednotlivec/tým pak pro sebe i svůj gym získá 1-10 bodů dle pořadí ve výzvě.

FINÁLE

Nejlepší gymy a jejich zástupci se pak utkají na finálovém klání GYM WARS GAMES, kde se bude bojovat nejenom o prestiž, ale i o putovní pohár a titul MISTR GYM WARS. Toto finále bude natáčet i sportovní kanál SPORT 5.

VÝHRY

Aktuální pořadí gymů a závodníků bude uveřejněno na webu Gladiators ve speciální sekci i na facebooku GYM WARS. Logo aktuálně vedoucího gymu bude vždy náležitě propagováno na obou stránkách a bude vyvěšeno po dobu jejich nadvlády.